#1 2010-09-06 19:51:25

Mr.Izzy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 27

BACKSTAGE

Tutaj piszesz wypowiedzi Twojego wrestlera, od których zaczynają się feudy. Możesz pisać Twoim wrestlerem, gdy znajduje się w każdym miejscu np. barze, sypialni... Opisujesz co Twój zawodnik robi i co mówi do danego wrestlera/ów. Każdy post powinien zawierać minimum 5 linijek, które możesz sprawdzić za pomocą funkcji "Podgląd". Pisz z sensem i staraj się nie popełniać błędów!  Pamiętaj: Im bardziej się starasz i piszesz dłuższe posty - dostajesz lepszy feud!!


http://i427.photobucket.com/albums/pp360/stormdrifterX2/AJStylesSignature.jpg
WE CHAIRMAN!!

Offline

 

#2 2010-09-13 16:47:31

Viper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 8

Re: BACKSTAGE

Voices Theme
Każdy w tej federacji jest nikim ja jestem najlepszy udowodnię to na raw.
HBK Jest żałosny ciągle tylko przechwala się ze jest nie wiadomo kim a tak na prawdę jest nikim chce walkę z hbk i udowodnię że jestem najlepszy w tym co robię
Voices Theme


http://i55.tinypic.com/2mo6yw7.jpg
Apex Predator Never Stop.

Offline

 

#3 2010-09-13 18:59:39

Hxb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 3

Re: BACKSTAGE

The Miz wyzywam cie na pojedynek. Enigma jest żądny wygranej chce skopać ci dupe żebys nie wiedzial jak sie nazywasz  wyzywam cie na ledder mecz !!


http://images48.fotosik.pl/313/fe00991de0168c56med.jpg

Offline

 

#4 2010-09-13 19:26:59

Noor3x

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 7

Re: BACKSTAGE

AWESOME!!!...W drodze na ring jedyny w swoim rodzaju,The Miz!.




Tal,tak,tak...To ja NIESAMOWITY The Miz!!!.<Pop Fanów>...Nie podlizujcie się tak i tak was nie lubie i nie obchodzicie mnie!...Nikt mnie w tej federacji nie obchodzi.Jestem 100% lepszy od każdego w tej hali,oraz od każdego zawodnika!.Nie chcę żadnych Tag Teamów,ja chcę tylko wykonywać to co kocham i zdobywać pasy mistrzowskie na które nikt z was nie zasługuje!!!...To ja jestem jedynym mistrzem!...Jeff,wyzywasz mnie na pojedynek i mówisz,że skopiesz mi dupę!?.Hahaha!...Będzie inaczej to ja załatwie ciebie!...Zgadzam się na Ladder Match!!!.Pokonam cię i udowodnię,że jestem lepszy od ciebie!...Wykonam ci Skull Crushing Finaly i będziesz gryzł matę,po czym ja wygram!...Nie ty,ja!!!.Zobaczysz.Rozwalę,także każdego kto stanie mi na drodze!!!Because I'm The Miz,and I'm AWESOME!!!




AWESOME!!!....Miz opuszcza ring i udaje się na Backstage na tle buczenia fanów!


Because I'm The Miz,and I'm AWESOME!!!

Offline

 

#5 2010-09-14 16:35:02

Viper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 8

Re: BACKSTAGE

Voices Theme
Apex Predator Wchodzi na Ring.
Skoro Jesteście Tacy Dobrzy To Stańcie Do Triple Threat Match o Pas Na Backlash w Walce TLC
Wszyscy Polegniecie od mojego rko jesteście jak karaluchy które trzeba rozdeptać
Voices Theme


http://i55.tinypic.com/2mo6yw7.jpg
Apex Predator Never Stop.

Offline

 

#6 2010-09-14 16:51:24

Ted_DiBiasie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 4

Re: BACKSTAGE

- Wrestling-Evolution, niezależna organizacja mieszcząca się w Los Angeles, California.  Znosiłem humory Vinca Kennedy'ego McMahona, spełniałem jego zachcianki, robiłem co kazał, ale ten wyskok, ktory zrobił jest niedopuszczalny i mam tego dosyć - odszedłem. Nie podoba mi się także kierunek w którym zmierza ta organizacja. Jestem teraz tutaj.. Teraz mogę powiedzieć.. - Publicznośc WE - Cześć, jak się macie? Wielu zawodników wykiwało McMahona i zerwało kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Oczywiście dostałem także propozycję pracy w Total Nonstop Action Wrestling, jednak propozycja finansowa nie była nawet blisko kwot jakie zarabiałem dotychczas w WWE. Zdecydowałem się pracować tutaj i zamierzam zostać pierwszym i niezależnym WE Championionem! * Publika buczy * No wybaczcie, ale chyba nie myśleliście, że ten tytuł może zdobyć kto inny niż ja? Emerytowane pokraki? Huh.. Jedyną przeszkodą do zdobycia owego tytułu stoi Miz i Orton, ale spokojnie - zdołam ich pokonać obu, ale po kolei, nie wszyscy na raz! Przewidywalnym jest, że już na najbliższym Pay-Per-View rozstrzygnie się walka o miano mistrza federacji  Wrestling Evolution. Postaram się abym jako pierwszy został dodany do tej karty, postaram się również wygrać ten pojedynek stając się tym samym właścicielem tytułu. Czy boje się? Nie, nie boje się. Do gry nie wchodzi porażka, nie ma takiej opcji. Nie poddam się ani nie dam się odliczyć do trzech, ponieważ ten tytuł jest już zapisany dla mnie, on jest stworzony właśnie dla urodzonego zwycięscy! - Dla Rated R Superstar'a Edga! Za ten wysiłek i pracę, przelaną krew i pot wreszcie należy mi się to. WWE Championship, World Heavyweight Championship, King of the Ring, Fourteenth Triple Crown Champion, Slammy Award, Mr. Money in the Bank, WWE Tag Team Championship, WCW United States Championship, WWF/E Intercontinental Championship, World Tag Team Championship x12.. O takich osiągnięciach można sobie tylko pomarzyć prawda?.. A wiecie kogo to osiągnięcia? * Nieliczni krzyczą Edge * Tak! To osiągnięcia wspaniałego Master Manipulatora EDGA! To wszystko powtórzę od zera właśnie tutaj, więc strzeżcie się bo nie znacie dnia ani godziny kiedy otrzymacie znienacka Speara! Randy.. Może sobie przypominasz ostatnie - zresztą nie najlepsze chwile w World Wrestling Entertainment, kiedy to byliśmy wrogami i toczyliśmy zacięte walki.. Tak, każdy je pamięta. Wiec, że nie mam zamiaru dalej tego toczyć, to koniec - teraz jedyną rzeczą na której chcę się skupić jest pas mistrzowski tej organizacji, nie wchodźmy sobie w paradę i będzie OK. Wiem, że też bardzo pragniesz zdobyć tytuł mistrza federacji, jednak licz się z tym, że szybko tego tytułu nie uzyskasz gdyż na drodze stoi Ci spora przeszkoda, którą jestem JA! Każdy kto przeszkodzi mi w jakimś stopniu zdobyć upragniony, należący się mi tytuł mistrza zasmakuje Speara.. Każdy kto będzie chciał mi odebrać w pełni przynależny mi tytuł zasmakuje Speara.. Każdy kto odbierze mi mój wspaniały tytuł zasma... Chwila, przecież to jest niemożliwe * Edge wybucha śmiechem *


~~You think you know me..~~


* Edge upuszcza mikrofon na ziemię, unosi ręce do góry ponownie wykonując swój rozpoznawalny gest, schodzi z ringu, przeczesuje włosy i z diabelskim uśmiechem udaje się za kulisy *

Offline

 

#7 2010-09-14 17:59:16

Noor3x

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 7

Re: BACKSTAGE

AWESOME!!!...W drodze na ring,The Miz!!!...




Randy,Randy,Randy...Tak bardzo chcesz walki TLC?.No to ja się zgadzam!...Mój pierwszy pojedynek o pas w tej żałosnej organizacji,a w dodatku wygrany!.Bo to ja wygram bo jestem AWESOME!!!.Jeszcze tego nie załapaliście!?...W sumie to bez znaczenia bo i tak mnie nie obchodzicie!.Tak bardzo chcecie pojedynek ze stołami,krzesłami i drabinami to ok!.Dostaniecie co chcecie i co ja chcę abyście dostali!...Czyli sporą dawkę bólu!!!.Jesteście nikim,nikim w porównaniu ze mną!.Twoje R.K.O to nic w porównaniu ze mną samym!...A co dopiero z moim Skull Crushing Fianle!.Jeżeli tak się podniecasz i wychwalasz pod niebiosa tym R.K.O to niech będzie to pojedynek na finishery...Czyli kto pierwszy wykona finishera...Ale będzie to na zasadach TLC czyli trzeba to zrobić na krzesło,drabinę lub stół!.Co wy na to?...Jestem lepszy od was więc problemu nie będę miał!.Po prostu tak jest!...Ale o reszcie przekonacie się na Backslah!




AWESOME!!!...


Because I'm The Miz,and I'm AWESOME!!!

Offline

 

#8 2010-09-14 18:36:36

Hxb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 3

Re: BACKSTAGE

Hahah żalosne pomioty człowieczeństwa zgadam się na walke TLC !! Enigma was pokona 1 po 2 Wykonujac Swantom bom na kazdym z was zgadam sie !! hahah


http://images48.fotosik.pl/313/fe00991de0168c56med.jpg

Offline

 

#9 2010-09-14 20:39:09

Viper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 8

Re: BACKSTAGE

Apex Theme.
W tym Biznesie jest najlepszy ja i Mr. Awsome A nie jakis edge czy Hardy Którzy są Karaluchami Pod Moimi Butami.


http://i55.tinypic.com/2mo6yw7.jpg
Apex Predator Never Stop.

Offline

 

#10 2010-09-14 23:51:56

Ted_DiBiasie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 4

Re: BACKSTAGE

You Think You know Me

Komentatorzy : Tak to Edge ! Ciekawe co ma nam do powiedzenia

Witajcie ! Jestem tutaj żeby powiedzieć The Mizowi , Ortonowi i wszystkim innym Cienkim wrestlerom że Edge in da haus ! Tak Orton lekceważ mnie , oto mi chodzi , Ja mam jednak swoją grę , jest ona o tyle Ciekawsza że Ty i reszta jesteście moimi pionkami , Zdobęde każdy pas w tej federacjii a dlaczego? Bo mam najlepszy finisher na świecie a jest nim ? Jest nim SPEARR !!!!! . Pamiętasz czasy Rated RKO ? To już przeszłośc , tamten Edge już nie istnieje , Jednak ty Randy jesteś taki głupi jaki byłeś przedtem , nic Cię nie uratuje od mojego Fnishera , Twoje badziewne RKO jest jak upadek z roweru , kiedyś się tego baliśmy dziś spadamy i jedziemy dalej , jednak mójego Speara ! Tak łatwo nie przełkniesz. Teraz ty Miz lalusiu , Ty też nie zdobędziesz tego pasa , tutaj trzeba mieć jaja a jak wiem ty jesteś Homoseksualną Lesbijką *Smiech* Tak Miz , jesteś taki słaby w ringu że powinni przedrafotwać Cię do Div tam razem ze swoją plastikową dziewczyną Maryse moglibyscie zrobić Show kto więcej nałoży Tapety na twarz. *Brawo Brawo*.Ja również chce wystąpić w walce  pas , Nie dostanie tego pasa żaden plastikowy Orton i jego dziewczyna MIz . Na ten pas zasługuje ten który ma jaja ze stali czyli Rated R Superstar Edge !. Jeśli macie mi coś do zarzucenia to chodzcie tutaj i mówcie a ja wam sprzedam SPEEEARA !!. Droga publicznośći , zaufajcie mi , ja uczynie Wrestling lepszym jesli tylko zdobęde WE Championship . Dziękuje wam za uwage jeszcze tu wróce !

You Think You know Me

Offline

 

#11 2010-09-15 07:28:18

Viper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 8

Re: BACKSTAGE

Voices
Nigdy Nie Będziesz Tak Daleko Jak Ja Zobacz co kiedyś zrobiłem rko na pinezki dla mick foleya ty co spear na stoł palocy sie co było strasznym fakem jesteś Takim Idioto  twój spear to jeden wielki Fake Come all Bitches aim all destroy. myślisz ze jesteś kimś jesteś po prostu wielkim chodzącym żartem.
*Hahahaha*. przyjmniej miz ma maryse a ty Vickie Guerrero.
Hahaha
Voices In My Head


http://i55.tinypic.com/2mo6yw7.jpg
Apex Predator Never Stop.

Offline

 

#12 2010-09-15 13:26:41

Ted_DiBiasie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 4

Re: BACKSTAGE

- twój jad jest dla mnie zupełnie nie szkodliwy i wybacz, ale pokonam Cię bez najmniejszego problemu czy tego chcesz czy nie! Rozumiem twoją rozpacz i gorycz, ale nie pomoże Ci to bo ja nie oszczędze Cię, rozumiesz?! Zrobię z tobą dokładnie to co zrobiłem z Chrisem Jericho - ZNISZCZE! Może zaoszczędzisz swój ból i w ogóle nie pokażesz się na najbliższym RAW w ringu, hm? * Edge śmieje się * Będziesz błagał o litość, oj będziesz.. Czekaj! Randy.. Mam dla Ciebie lepszą propozycje, lepszy pomysł.. Już na najbliższym RAW jest walka o miano mistrza Wrestling Evolution, po co walczyć o miano kandydata do tego pasa, możesz go już mieć na tej gali! Co raczej będzie niemożliwe gdyż do gry wchodze jeszcze ja i inni zawodnicy, co prawda są to pionki, ale zważając na mnie nie masz dużych szans na zdobycie tego pasa mistrzowskiego - przykro mi. Zrozumiesz dopiero gdy w walce o ten tytuł odniesiesz porażkę, ale zostaję Ci jeszcze pas wagi ciężkiej - będziesz musiał się jedynie zmierzyć z.. Hardym? * Edge śmiejąc się mówi dalej * Ty będziesz jego następną ofiarą, on już poluje na Ciebie.. Tak na marginesie to chętnie zmierzyłbym się z tobą sam na sam, w klatce.. Wolałbym zamiast Hell in Cell stypulację Steel Cage, bez drogi ucieczki - jedyną byłoby wspięcie się po niej i zejście.. Obiecuję, że nie zapomnę o tym i zmeirzymy się jak najszybciej właśnie sam na sam, może będe bronił wtedy przed tobą mojego zdobytego tytułu? A może to Ty będziesz go bronił przede mną?.. Kto wie, to się okaże już na najbliższym Monady Night RAW !. Nie zamierzam Cię podchodzić psychologicznymi gierkami jak to nazwałeś i nie byłem wcale za zdrosny o twój pas zdobyty w 2004 roku jako najmłodszy zawodnik. Śmiesznie było wtedy kiedy całe Evolution na oczach miliona widzów, tysiąca fanów stukło Cię i zabrało pas.. Ah.. Jest co wspominać, prawda? * Edge kiwa przeczącą głową śmiejąc się i spogląda na titantron * Randy! Czekam! Może masz mi coś waznego do powiedzenia?! Nie sądze, wątpie abyś jeszcze wydusił coś z siebie mądrego.. Walka myśle że będzie  ustalona, nie mam nic więcej Ci do powiedzenia tak samo jak i reszcie pseudo-wrestlerom nie wartającym mojego wkładu i wysiłku..

Offline

 

#13 2010-09-15 14:34:27

Viper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 8

Re: BACKSTAGE

Voices
Zobacz Sobie Wczorajsze Raw Kiedy To Jericho i Ty Zostaliście zniszczeni przez twoją głupotę i tylko twoją twój spear jest słaby evolution zostało zniszczone przez mnie sam to zrobiłem nikt wtedy mi nie pomógł evolution było tylko przepustko do tego co teraz mam a ty przegrywałeś z batista undertakerem gdyby nie twoja vicki to byś był już dawno nikim tak samo ile razy odnośiłeś kontuzji a ja wtedy byłem na szczycie. nigdy nie będziesz taki doskonały jak ja. *hahaha* hardy lepiej nie mów o tym nędznym żarcie.

Ostatnio edytowany przez Viper (2010-09-15 19:23:53)


http://i55.tinypic.com/2mo6yw7.jpg
Apex Predator Never Stop.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.havana.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.xviiihtpn.pun.pl www.izabelcik.pun.pl